Описание
Характеристики
Информация для заказа
Zebra XPLORE IX101L2 - це частина серії L10 від Zebra Technologies, яка включає різні конфігурації планшетів для використання в офісі, транспортних засобах та на польових роботах.
Характеристики:
- Виробник: Zebra
- Модель: XPLORE IX101L2
- Екран: 10,1" (1920x1200) — сенсорний
- Процесор: Intel I5-8350U 1.7 - 3.6 Ghz
- Оперативна пам'ять: LPDDR3 16GB
- Жорсткий диск: SSD 128 Gb
- Порти: 2 USB 3.0,1 USB-C-Displayport, LAN
- Слот для карт пам’яті: microSD
- Програмне забезпечення: встановлений Windows 10
- Інше: вбудовані динаміки , слот під SIM картку
- Міцність: Водонепроникний, пилонепроникний та ударостійкий, цей планшет витримує падіння на бетон з висоти до 1.83 метра
Комплект:
- Планшет
- Блок живлення
Всі термінали перевірені, розміщені в чудовому функціональному стані.
Гарантія — 3 місяці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zebra |
| Тип настольного ПК | Неттоп |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Б/У |
| Операционная система | Windows |
| Тип оборудования | POS-терминал |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3.6 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel I5-8350U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16384 GB |
| Тип оперативной памяти | LPDDR3 |
| Частота оперативной памяти | 2133 MHz |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 10.1 дюйм |
| Разрешение экрана | 1920×1200 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип матрицы | IPS |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем накопителя | 128 GB |
| Монитор | |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Процессор | |
| Количество ядер | 2 |
| Производитель процессора | Intel |
| Семейство процессора | Core i3 |
| Жесткий диск | |
| Интерфейс подключения жесткого диска | SATA |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество USB-портов | 5 |
- Цена: 9 000 ₴









