Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Призначення | Для мовлення / подкасту |
|---|---|
| Формат звуку | Стерео, Моно |
| Перетворювач | Конденсаторний |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Частотна характеристика | 50 Гц - 20 кГц |
| Чутливість | -20dB |
| Співвідношення сигнал / шум | 100dB |
| Живлення | Вбудований Li-Po акумулятор |
| Час роботи від батарей | До 7 годин |
| Тип підключення | Бездротовий |
| Роз'єм | USB Type-C, 3.5 мм mini-Jack |
| Комплектація | 2 x Передавач Приймач |
| Розміри | TX: 44 × 45.3 × 18.3 мм / RX: 44 x 45.3 x 18.3 мм |
| Вага | TX: 30 г / RX: 32 г |
| Гарантійний термін, міс. | 3 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rode |
| Вид | Для подкастов |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Тип | Конденсаторный |
- Цена: 4 500 ₴








